top of page

Jest to prestiż wspierać Najlepszych, aby mogli stać się jeszcze lepsi!

Dołącz do naszej drużyny już dziś!

Wesprzyj nas w pierwszym międzynarodowym turnieju szachowym w Tarnowskich Górach i razem realizujmy nasze cele!

Gra w szachy

Wspierają nas:

Specjalne podziękowania

Uczniowski Klub Sportowy G4 w Tarnowskich Górach składa najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za wsparcie naszej działalności, dzięki której możliwe jest to wydarzenie. Dziękujemy za życzliwość oraz pomoc w organizacji turnieju.

W podziękowaniu za wielkie serca zachęcamy do przeczytania o partnerach wydarzenia.

Z przyjemnością rozważymy również Twoją ofertę wsparcia.

logo um tg.jpg

Urząd Miasta w Tarnowskich Górach

Uczniowski Klub Sportowy G4 w Tarnowskich Górach to rozwijająca się grupa szachowa o doskonałej renomie między innymi dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Tarnowskich Górach. Korzystając z ich ogromnej wiedzy i zaangażowania sprawimy, że nasze wydarzenia zapadną w pamięć uczestnikom z całego świata.

logo orbitvu.jpg

ORBITVU

Orbitvu od wielu lat wspiera rozwój talentów szachowych, zapewnia wsparcie finansowe oraz wskazówki logistyczne. Uczniowski Klub Sportowy G4 z przyjemnością ponownie nawiąże współpracę z firmą taką jak ORBITVU.

Jest to firma technologiczna, która tworzy innowacyjne rozwiązania fotograficzne dla świata e-commerce. Ich urządzenia każdego roku pomagają tworzyć miliony zdjęć, prezentacji 360° i filmów produktowych w setkach firm na całym świecie.

Rozwiązania ORBITVU są dostępne w ponad 50 krajach i śmiało możemy powiedzieć, ze przodują oni w rozwoju technologii obrazowania cyfrowego.

za_bunkrem_logo_kolor[953].jpg

ZA BUNKREM

Restauracja "ZA BUNKREM" pełni rolę nieocenionego źródła wiedzy podczas wydarzeń takich jak Międzynarodowy Turniej Szachowy. Dzięki współpracy z tym niezawodnym zespołem, który cały czas dokłada wszelkich starań, aby wydarzenie było sukcesem, wszystko świetnie się układa.

Myślą przewodnią Restauracji "ZA BUNKREM" jest rozsmakowanie Gości w potrawach kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Pokazanie walorów polskich dać, połączonych ze sztuką łączenia smaków.

To restauracja, w której pierwszy raz w Polsce wdrożono innowacyjne, interaktywne stoły restauracyjne, służące również zamawianiu i rozrywce. Samo wnętrze restauracji jest przestronnym miejscem, w którym wykorzystano loftowy styl i połączono go z włoską ceramiką, szkłem i stalą.

Restauracja "ZA BUNKREM" w Zbrosławicach wyposażona jest w interaktywne stoły dotykowe, poprzez które można zamawiać posiłki i dokonywać płatności. Jest to pierwsza w Polsce restauracja tego typu. Tworzy miejsce inne niż wszystkie, w którym cywilizacyjny postęp łączy się z dobrym smakiem, historia ze współczesnością. Tworzą dla was wyjątkową restaurację, sale weselne i szkoleniowe.

pacyfik-100.png

WYPOŻYCZALNIA PACYFIK

Centrumelektroniki napis R.png

CENTRUM ELEKTRONIKI

Uczymy się od najlepszych, i chętnie bierzemy z nich przykład. A patrząc na doświadczenie i szybki rozwój jaki prezentuje historia "Centrumelektronik" cieszymy się, że możemy się od nich uczyć i czerpać wiedzę przy wydarzeniu Międzynarodowy Turniej Szachowy.

Początki firmy Centrumelektroniki sięgają 1998 roku. Dzisiaj firma będąc liderem na rynku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą elektroniki użytkowej wielu producentów oraz własnych marek: Maclean, Greenblue, Audiocore, ProMedix, Led4u, NanoRS, Ergo Office.

Centrumelektroniki od początku swojej działalności postawiła na rozwój, budując własną sieć sprzedaży detalicznej i hurtowej. Współpracuje z blisko 700 dostawcami z całej Europy oraz Azji - Chin, Tajwanu, Korei Południowej. Aktualnie firma posiada centrum sprzedaży z magazynem o powierzchni 5300 m2, własny serwis, grafików oraz dział IT. W swojej ofercie stale oferuje ponad 12 tysięcy produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w dziale logistycznym firma wysyła około 2 tysiące paczek dziennie.  W 2004 roku rozpoczęła sprzedaż internetową w serwisie aukcyjnym Allegro i własnych sklepach internetowych. Od 2011 roku prowadzi sprzedaż internetową na najpopularniejszych międzynarodowych platformach sprzedaży, takich jak eBay i Amazon w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, we Włoszech i w Hiszpanii. Rozwija również sieć internetowych sklepów zagranicznych. Obecnie firmę tworzy zespół ponad 100 doświadczonych pracowników.

1920x810.jpg

Energa GRUPA ORLEN

Jest jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jednym z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Ich podstawowa działalność obejmuje wytwarzanie, dystrybucję, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem.

Patronat turnieju
Gwarkowski Rapid:

ŚLĄSKI ZWIĄZEK SZACHOWY

szsz_logo[960].jpg
bottom of page